Týden Opravdových Plen se blíží

4. dubna 2014 v 10:26 |  Akce :-)
Hurá, hurááááá.....

máme tu zase jaro a s ním i TOP - týden opravdových plen

TOP je mezinárodní akce, kterou u nás pořádá ROSA, podobnosti naleznete zde.

V rámci tohoto týdne se po ČR konají akce na nejrůznější témata- přirozené rodičovství, bezplenková komunikační metoda, látkování, očkování, vázaní a nošení dětí ....

Mně, mamince neposedné to nedá a oranizuji malá setkání v rámci TOP v Jindřichově Hradci a v knihovně v Nové Včelnici.
Naše akce v rámci TOP nejsou kurzy, jedná se spíše o setkání podobně smýšlejících rodičů a dětí,povídáme si dělíme se o zkušenosti , vzhledem k tomu, že patříme k menšině, tak takováto setkání působí neuvěřitelně blahodárně Usmívající se
Pro nastávající maminky a "látkovací nováčky" přináším na ukázku plínečky, k dispozici máme letáčky o látkovkách z Rosy (věcičky jsou i na prodej:-).
Na fotečky z minulých setkání, se můžete podívat zde a zde , předloni jsme byli i v okresních novinách, nebýt naší hodné sousedky, tak o tom ani nevím :-)

V roce 2014 připadá TOP na týden od 28.4. do 4.5. - uvidíme se ve středu v Jindřichově Hradci a v pátek ve Včelnické knihovně, nejspíš se objevím i v Č.Budějivicích. Během pár dní se tu objeví podrobnější informace.

Maminky švadlenky z okolí, kdyby jste měly chuť se k setkání přidat se svými výrobky, ukázat a nabídnout ostatním, co děláte, jste vítané- můžete mi napsat na emailjanak.eva"zavináč"email.cz, nebo zavolat na tel 733 339 157.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama