Po delší době pozdrav a bezplenkové novinky

30. ledna 2014 v 0:54 |  Bezplenková Komunikační Metoda BKM
Dlouho nosím v hlavě, že dám vědět jak se nám daří bezplenkování, a jak už jsou vychytané plenečky a ostatní věcičky.... stále ne a ne se k tomu dostat.... tak dnes.... kdy mám nejvíc práce.... plný stůl rozdělaných objednaných plenek.... uspané děti... kdy jsem u počítatče zachumlaná v dece a necce se mi vstát protože v kamnech dávno vyhaslo a je tu zima jako blázen .... :-)

Světlance je 9 měsíců má stále něco na práci... signály vůbec nechytám... také mám stále něco na práci :-)... i když jsem se na to zkoušela zaměřit , tak mi přijde, že n to dlabe, takže posazuji na nočník, kdy mi to přijde, počůrané plínečky míváme 3-4, záleží jak zvládneme noční čůrání, někdy krásně vydrží do rána- nevyčůrá se ani u nočního kojení- jindy má plínečku mokrou- ovšem jen tu bezplenkovou vycpávám 45cm dlouhou vkládačkou, nebo klasickou čtvercovkou, ráno dáváme hned na nočníček- většinou si počká. Nechávám jí spinkat i s nahatým zadečkem jen na podložce- to je moc spokojená.

povídání prokládám fotkou nejmuchlovatějších minky tepláčků pro bezplenkáčky :-)

Nevím, zda jsem už psala o "krizi pátého měsíce"- období, kdy dětičky vzorní bezplenkáčci začínají víc zkoumat okolí a nemají čas sedět na nočníčku.... Tak to nás neminulo, vyřešla jsem to domluvou se Světlankou, děti se často tváří, že neví o čem se mluví a ničemu nerozumí, ale rozumí dobře a dáse s nimi dohodnout....:-)

PUL plenečka pro bkm pro Karkulku

Bezplenkování v nemocnici.... ano- to máme také za sebou, před Vánoci Světlanku skolil zápal plic, málem jsme o ní přišli... pár dní se to tvářilo jako běžné nachlazení a pak ze dne na den se nemohla skoro nadechnout- brrrr.... antibiotika ostala nitrožilně a zabraly rychle, na bkm v nemocici koukali zprvu dost vyjeveně, ale neříkali nic... jediné, že jsem musela vážit plínečky, pokoj jsme měli nadstandartní, tak bylo kde plínečku vždy přeprat, vystačilo nám 6 vkládaček, 2 čtvercové plenky, troje bkm pul kalhotky a jedna AIO. Jak byla Světlanka slaboučká, tak jsem jí na nočíček nedávala, hned jak pookřála, tak ano- byla to radost- signál jsem ani v nemocnici , kde jsme byly samotné- jedna pro druhou nevypozorovala, tak nevím, jak to s těmi signály je, ani u holek jsem žádný nevychytala... asi mám malý pozorovací talent :-)

A už se mi klíží oči a Světlančino noční probuzení se blíží.... přejdu ke vložení fotek s už definitivně vychytanýma bkm plínečkama. Fotoalbum pro bkm zde.

PUL plenka pro bkm je nově doplněna o jistící patenky, které skvěla jistí proti vyvékání
patentkový pásek zajišťuje, že plenka krásně drží na místě, ale to už víte z dřívějška :-)


patentek je dost na upravování velikosti a přizpůsobení se různým vkládačkám...


!!! Střih je vychytaný i pro případ, kdy se bkm nedaří - dá se používat na štíhlé pleny jako klasické svrchňáčky což je velké plus :-)
Ač velice štíhlá, tak hodně praktickáFlís tvoří kapsy, které drží savou plenečku a zároveň zajišťuje příjemný pocit na tělíčku děťátka.


flísáčky pro bkm jsou nově též doplněné o jistící patentky, ty si savou plenku drží samy- žádné kapsy, patentky či sucháče nejsou třeba...


na fotkách komplet bkm flísáčky a bkm tepláčky se zesílenýma kolínkama


Moc prosím - nekopírujte- je to naprosto unikátní systém, je za tím hodně hodin přemýšlení, hodně zkoušení a testování... výrobek a všechn jeho vývojové fáze má licenci creative commons

CC BY-NC-SA 3.0 CZ

opravdu děkuji, že respektujete autorsví.

Uveďte autora Zachovejte licenci Neužívejte dílo komerčně Nezasahujte do díla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nezbednice nezbednice | 30. ledna 2014 v 19:30 | Reagovat

Jsi šikulka, moc se mi ty tvoje bezplenkáče líbí :-)

2 Miru Miru | E-mail | 9. února 2014 v 12:21 | Reagovat

Přeji hezký den, děkuji za Vaše stránky, jsou hodně inspirující! Čekáme miminko v květnu a ráda bych zkusila BKM. Chtěla bych si plenky sama ušít. Myslíte, že Vás mohu požádat o zaslání Vašeho skvěle vychytaného sřihu na plenku a když budu hodně drzá tak i na tepláčky? Můj e-mail je miroslava.patrovska@seznam.cz Děkuji mnohokrát za odpověď a přeji hezké dny!

3 Jana Jana | E-mail | 4. června 2014 v 10:34 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych si objednat rychloprdky? 2x jedny minkee(to je látka do které jsem platonicky zamilována:-), Ty rostoucí. Prosím. Hezké dny celé velké rodince. Jana

4 Eva Janáková Eva Janáková | E-mail | Web | 4. června 2014 v 12:14 | Reagovat

[3]: Dobrý den, určitě, napíši Vám email a domluvíme podrobnosti :-) Děkuji krásné dny

5 Ludmila Vacková Ludmila Vacková | E-mail | 10. července 2014 v 23:32 | Reagovat

Dobrý den, ráda bych si objednala Vaše krásné minimální plenky pro BKM. Jen tu máte jiné fotky než na Flér. Prosím kontaktujte mne. Děkuji

6 AlbertSow AlbertSow | E-mail | Web | 3. června 2018 v 3:16 | Reagovat

The men's prostate is an essential a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related can be found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some in the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to consider to make certain a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must select prostate examination at least once annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama