Červen 2013

Návod na ušití zavinovačky

30. června 2013 v 22:56 Fotonávody- šití
Ušít si rychlozavinovačku není nic těžkého- ideální rozměr zavinky je 80 x 80 cm mě se nejvíc osvědčila zavazovací- všechny zavinky na sucháč jsem si na šněrovací předělala, protože sucháč po pár opráních přestal držet.
Další z našich plenkových výbaviček- plenkové pokocháníčko :-)

28. června 2013 v 10:44 Foto galerie
Poslední dobou na blog nemám moc čas, ale na tuhle výbavičku si ho udělám Mrkající

Látkové plenky sada pro holčičku- zatím v bříšku :-)

Celá sada vypadá takto...
20 savých pleneček + 3 svrchňáčkyMyji si vlasy sodou- tip i pro vás :-)

28. června 2013 v 10:05 Bylinky na každý den
Jestli hledáte řešení

splihlých vlasů

mastných vlasů

třepících se konečků

..... zkuste si umýt vlasy jedlou sodou .....Kousek z článku který mne k tomu přivedl :

Jednou v neděli, když děti spaly, jsem se v rámci relaxace začetla do jednoho z tisíců amerických blogů. Psala ho nějaká paní, která si už tři roky nemyla vlasy šampónem. Myla si je směsí jedlé (zažívací) sody a octa. Bingo.

Postup výroby a použití

V pondělí jsem šla koupit pět balení jedlé sody a jablečný ocet. Obyčejný vinný ocet je údajně příliš agresivní. V USA zažívací sodu prodávají po kilovkách, teď konečně chápu k čemu :-) Příprava proběhla bez problémů. Jednu polévkovou lžíci sody jsem rozpustila v hrnku vody. Jako kondicionér naředíte ocet stejně jako sodu, tj. Polévkovou lžíci na jeden hrnek vody. Obojí nalejete do dvou plastových lahviček a vše je připraveno. Do mokrých vlasů nanesete v přiměřeném množství sodový šampón, tak minutku drbete, mnete, spláchnete. Pak opláchnete octovým roztokem z lahvičky a zase spláchnete spíš chladnější vodou. Hotovo. Octovou zálivku opravdu nesmíte vynechat, jinak se nezbavíte sody!!

Vaše obavy, že vám bude hlava "vonět" po octu jsou liché, vůbec nic nejde cítit. Vaše vlasy nijak nevoní ani nesmrdí, jsou prostě pachově naprosto neutrální. Někdy je prý potřeba trochu experimentovat s naředěním obou přípravků. Jemným vlasům spíše uberte, pevným a mastným přidejte sody a octa...... více ZDE

Rozalinka a květinkové físáčky

25. června 2013 v 2:02 Foto galerie
Před spanim jsem si šla naladit krásné sny za Helenkou - je ohromná nádhera dívat se květiny jejím pohledem a narazila jsem na Rozalinku v květinkových flísáčkách....:-)Baner na stránky pro naše příznivce :-)

22. června 2013 v 15:28 Kontakt
Ze včerejšího focení máme krásnou fotku, která přímo volá po baneru na stránky :-)


Jestli k nám rádi chodíte a chcete nás podpořit, můžete vložit obrázek na své stránky Usmívající se


DĚKUJI :-)
¨

Vychytané plenky na BKM (bezplenkovku)

21. června 2013 v 23:34 Bezplenková Komunikační Metoda BKM
Hurá huráááá- konečně se dostávám na představení nové "kolekce" plenek pro bezplenkovou komunikační metodu Usmívající se
Základní plenku jsem vymyslela, když se Jeník učil na nočník s holkama se nám bezplenkování nedařilo, tak vývoj a podrobné zkoumání šlo "k ledu" a na "rychloplenky" přišlo loni, když začaly holčičky zkoušet nočníček, což nám nakonec vyhovovaly víc kalhotky (návod mám nafocený:-) Se Světlankou bezplenkujeme a vesele používáme naše plínečky.
Šiji PULové i fleesové a ty jdu představit.....
Nové PULy- nabídka

2. června 2013 v 22:24 Fotonávody- šití
Pro všechny švadlenky vkládám část emailu od Evičky Bakešové.

"Zdravím vás maminky:-)
chci objednat Pul, suedecloth a třebas i jiné látky, ale potřebuji Vaši pomoc - toto NENÍ hromadka. Chci, abyste mi napsaly Váš subjektivní názor, který vzor byste rády, který by se Vám líbil - tím mi pomůžete vybrat, které látky - potisky koupit...... "
Bližší info na emailu bakesova.eva@seznam.cz