Pomalu už nám zakazují bylinky....co bude dál???

21. dubna 2013 v 18:09 |  Co nás zajímá o porodech, dětech,zdraví, světě...
SVOBODA

Chcete vědět co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!

Chcete vědět co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!
Popisek: Ani hora Říp už není, co bývala | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner


V nekonečné řadě zákazů pod maskou "ochrany zákazníků" přibyl další zcela šokující. Už nesmíme vědět, k čemu slouží léčivé byliny! Bohumil Jukl ve svém příspěvku reaguje na šokující fakt, že legislativa EU jako obvykle zcela potichu zavedla pro léčivé rostliny "regulaci", která je vyjmula z "režimu potravin". Jinými slovy, pokud léčivá bylina neprojde klinickými zkouškami, nesmí se při jejím prodeji uvádět, k jakému léčení je vhodná.
1. 4. 2013 06:15
To, že zde máme již tisíce let trvající "klinické zkoušky" jako pradávnou tradovanou lidskou zkušenost nikoho nezajímá. Samozřejmě - vše je upečeno v zájmu farmaceutických lobby. Jediné oč jde, je učinit levné a přirozené léčivky nedostupné a nahradit je nebezpečnými chemickými farmaky.
Problému se budeme dále věnovat. Nepůjde-li to jinak, budeme přinášet alespoň "kontrarevoluční informace" o tom, jaké byliny k čemu slouží. Na přebalech v obchodech tuto základní informaci nikdo nezíská. Významný léčitel Bohumil Jukl říká:
JE MI TO LÍTO!
Většinu svého produktivního života se věnuji bylinám a jejich využití při harmonizaci organismu člověka. Při průměrně 10 tisících klientů, kteří se na mne a mé spolupracovníky ročně obrátí a faktu, že si vystačím výhradně s bylinami a jinými přírodními surovinami, si snad mohu dovolit prohlásit, že něco o bylinách a jejich účinku na zdraví vím....... více zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama