Petice proti registracci Mifegine (RU 486)

14. února 2013 v 13:00 |  Co nás zajímá o porodech, dětech,zdraví, světě...
Svět je dnes skutečně naruby :-( v hojnosti a dostatku všeo se u nás ve velkém zabíjejí nevinné děti- cápu, že někdy je situace maminky velmi těžká- pro takové situace člověk má pochopení, ale
aby se z potratu stala všem dostupná samozřejmost to mi přijde vysloveně jako hazard ze životy.....


Zde je petice proti potratové pilulce Mifegine, která umožňuje usmrcení dítěte do 63. týdne těhotenství! Doporučuji si článek přečíst- myslím, že není od věci být v obraze a i třeba vyjádřit svůj názor.

Níže pár obrázků k potratům- PRO SILNÉ NÁTURY!


8. týdenní tělíčko- jak bude na ženu působit vypuzené usmrcené tělíčko 60 ti denního miminka ??? !!! Kam se poděla citlivost, lidskost, zodpovědnost a láska?
KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA ŽIVOT .....

Od roku 1957 bylo v ČR usmrceno 3 271 890 dětí před narozením- kolik rodičů a žen z toho bylo opravdu v takové situaci, kdy nebylo jiné možnosti? Kolik z nich má asi trvalé psyc. následky? Kolik z nich po zákroku nemůže znovu otěhotnětnět? ŽIVOT JE DAR- VĚŽME SI HO !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PK PK | 17. února 2013 v 16:37 | Reagovat

Souhlasím s Vaším názorem, jen nechápu proč je mezi obrázky zařazena ta beruška?
Jinak pro silné nátury, bych označil 2 z těch šesti obrázků.
Po pravdě obrazová příloha je to trocha mimo mísu.

2 Eva Janáková Eva Janáková | 18. února 2013 v 10:24 | Reagovat

:-) berušku a květ, jsem použila jako symbol přírody, života, rozpuku a něhy stejně jako to miminko :-)

3 L. L. | 23. února 2013 v 1:39 | Reagovat

Pilulka ale nemá být volně prodejná, aby si ji mohla vzít každá a kdykoli. Podává se v nemocnici pod dohledem lékařů a má být šetrnější pro ženu (kyretáž je invazivnější). Nebudu rozvádět rizika (ve skutečnosti příliš šetrnější není - doprovází to silné stahy dělohy, nevolnost, jiné bolesti...) a psychické dopady tohoto způsobu, stejně jako není potřeba příliš zdůrazňovat, že nejsem zastánce potratů (ovšem je potřeba nestavět je do ilegality - jak to dopadá známe z jiných zemí). Proto je tento článek, myslím si, poněkud zavádějící a velmi zaslepený. Zdravím.

4 Eva Janáková Eva Janáková | 23. února 2013 v 8:34 | Reagovat

Vím, že nemá být běžně dostupná... samozřejmě je to věc názoru,též nejsem pro to, aby se potraty dostaly do ilegality, jen myslím, že dnes bychom se měli spíš zaměřit na jiné věci než potraty- spíš uvědomění si vzácnosti života- proto tenhle článek....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama